КЛЮЧОВІ СКЛАДОВІ PURLES / ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

ІСТОРІЯ. Бренд заснований в 2012 році, з 2014 року представлений в Україні.

Продукти Purlés виробляються в лабораторії у Франції, яка відповідає найвищим стандартам виробництва. Їх присутність на ринку краси і догляду принесло величезний внесок у багато років наукових розробок, високоточного контролю якості, а також незалежних дерматологічних тестів.

Система ретельної експертизи разом з інноваційними технологіями є товарним знаком Лабораторії Purlés, яка відрізняється своєю високою якістю, ефективністю і найкращою презентацією створених продуктів. Задоволення потреб наших клієнтів і турбота про їх безпечний догляді є найвищою цінністю для нас.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ, АЛЕ НЕ БУДЬ-ЯКОЮ ЦІНОЮ!

Активні інгредієнти, отримані завдяки інноваційним біо-технологіям в оптимальній концентрації. Строгий контроль якості, який виключає використання деяких шкідливих, але широко використовуваних в косметиці речовин, що призводять до високого результату перш за все. Purlés віддає безумовну перевагу натуральним, природним інгредієнтам, синтезуючи найактивніші і корисні складові їх основи.         

ПОВАГА ТА ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Продукти Purlés створюються відповідно до принципа «повага до шкіри», виключаючи алергени і забруднюючі речовини. Продукти піддаються клінічним випробуванням, дерматологічним та споживчим тестам для гарантії максимального результату.

НИЖЧЕ ПРИВОДИМО КОПІЇ СЕРТИФІКАТІВ ЯКОСТІ БРЕНДА (наведіть курсор і збільште документи для зручності читання)