УМОВИ ОПЛАТИ Й ДОСТАВКИ

1. Доставка:

‒ Доставка товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта».

‒ Ви можете замовити доставку як на відділення, так і на зручну для вас адресу.

‒ Кур’єрська доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО по Києву (понеділок-п’ятниця з 14.00 до 18.00): сьогодні замовили  завтра отримали! (за винятком замовлень до 1000 грн вартість доставки 70 грн).

‒ Замовлення, які були розміщені на сайті, будуть передані в службу доставки протягом 1-2 робочих днів. Замовлення, оформлені в святкові дні, будуть відвантажені в порядку черги на наступний після свят робочий день.

2. Оплата:

Оплатити обраний вами товар ви можете одним із трьох способів:

‒ Оплата платіжною карткою онлайн.

Оплата здійснюється через надійну платіжну систему.  Комісія за оплату замовлення відсутня. У разі скасування замовлення, менеджер зробить повернення грошових коштів вам на карту протягом 3 банківських днів. Якщо ви впевнені в замовленні та позначили відповідне поле – покупка товару відбувається без контакту з менеджером.

‒ Оплата на розрахунковий рахунок.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться менеджер і зручним для вас способом надішле рахунок на оплату. Після отримання грошових коштів за рахунком ваше замовлення буде відправлене вам згідно із зазначеними реквізитами. Увага, можлива комісія з боку вашого банку. У разі скасування замовлення, менеджер зробить повернення грошових коштів протягом 30 днів.

‒ Послуга “Оплата при отриманні (Накладений платіж)” від Нової Пошти.
Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться менеджер для підтвердження замовлення і уточнення деталей. Увага, існує комісія за послугу у розмірі 2% суми замовлення. (100 грн. обов’язкова передплата на картку).  
У разі скасування замовлення або відмови забрати його у відділенні Нової Пошти, ви потрапляєте в список ненадійних клієнтів і не зможете більше скористатися даною послугою на нашому сайті.

*** Замовлення до 600 грн. відправляємо по повній передоплаті на рахунок!

3. Умови повернення:

‒ Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №172 від 19 березня 1984 року (за чинною редакцією), лікарські препарати й засоби, предмети сангігієни, парфумерно-косметичні вироби поверненню й обміну не підлягають.  

‒ Ми лояльні до своїх покупців, тому випадки повернення будуть розглядатися в індивідуальному порядку, за умови, що упаковка не розкрита й не пошкоджена.