Хто ми?

Ексклюзивним представником бренду Purlés (Пюрле) на території України є ТОВ Реал Б’юті.

Наша компанія вже більше 8 років представляє на професійному ринку косметики такі бренди, як: професійний догляд за шкірою Ella Bache, органічний професійний макіяж Couleur Caramel і органічний дитячий догляд TooFruit.
Портфоліо наших брендів ретельно підбирається за такими параметрами: ніякого компромісу в якості, передові склади продуктів, оптимальна асортиментна гама. Купити косметику наших брендів ви можете перш за все у професійних фахівців (косметологи, дерматологи, візажисти) або в інтернет-магазинах.
Пюрле – молодий інноваційний бренд, заснований на досвіді і попиті фахівців професійної індустрії. Технологічні формули, легкі текстури, приємні аромати і привабливі упаковки не залишать вас байдужими.
Purlés зарекомендував себе на професійному ринку України, як якісний бренд з бездоганним показником безпеки: вже протягом  6 років наша компанія поставляє хімічні пілінги, мезококтейлі та іншу супутню продукцію для салонів краси.
Купити продукцію Пюрле для домашнього догляду Ви можете у свого б’юті – терапевта або на нашому сайті, де вас проконсультує фахівець – косметолог, допоможе підібрати догляд і запропонує безкоштовні супутні зразки.
DSC00593 копія