ПРОФЕСІОНАЛАМ

В наших продуктах для салонів, клінік і СПА ми використовуємо величезну силу природи в поєднанні з передовими біотехнологічними знаннями фахівців світового рівня, щоб повністю пробудити потенціал, прихований у світі рослин, і виконати наші обіцянки. Ми одержимі формулами, які дійсно працюють – вони забезпечують швидкі та видимі результати, забезпечуючи здорову альтернативу інвазивним процедурам естетичної медицини.


Ми знаємо, що немає рішень, які влаштовували б усіх одночасно. Ось чому в наших франко-іспанських лабораторіях ми створюємо інструменти, які дозволяють нам визначити індивідуальні потреби та скласти для них унікальні та індивідуальні терапії. Кожен наш продукт позначений окремим номером, а лікувальні церемонії, організовані на їх основі, створюють код краси, унікальний, як відбиток пальця.

Purlés — це поєднання інноваційної біотехнологічної думки та сил природи, результат роботи видатних спеціалістів французьких та іспанських лабораторій. Майже 10 років бренд Purlés успішно реалізує оригінальну філософію створення індивідуального коду краси для своїх клієнтів. Завдяки простим цифровим назвам наших космецевтичних препаратів вибрати та продовжити правильну терапію легше, ніж будь-коли. Спеціаліст підбирає відповідну терапію для шкіри, складаючи код краси, який, як відбиток пальця, визначає індивідуальні потреби клієнта.

Передові дослідження натуральних інгредієнтів і натхнення останніми досягненнями естетичної медицини роблять космецевтику Purlés швидкими та видимими результатами. Активні речовини, які вони містять, є відповіддю на проблеми, з якими бореться шкіра. Наші церемонії не тільки підкреслюють красу, але й торкаються почуттів. Вони є джерелом надзвичайно ефективного догляду за шкірою, розпочатого в салоні краси. Космецевтика призначена для домашнього використання людьми, які прагнуть досягти комплексних рішень. Запитайте у косметолога про правильний для вас метод догляду з урахуванням індивідуальних потреб вашої шкіри.