Бренд заснований в 2012 році, з 2014 року представлений в Україні

Французька інноваційна лабораторія
Професійна косметика Purlés виробляється у французьких лабораторіях, які відповідають найвищим стандартам виробництва – 80% продукції виробляється у Франції та 20% в Іспанії. Їх присутність на ринку косметики підтверджується багаторічним досвідом вчених, ретельним контролем якості та незалежними дерматологічними випробуваннями. Система глибокого досвіду та інноваційні технології є символами гарантії лабораторії Purlés, які визначають високу якість та найвищу ефективність отриманої продукції. Задоволення наших клієнтів та турбота про їхню безпеку мають для нас першочергове значення.
Постійність в пошуку змін
Ми постійно розширюємо асортимент продуктів Purlés новими лініями, натхненними останніми науковими досягненнями, такими як хімічні пілінги, пептиди, ретинол, EGF. Асортимент мезококтейлів, збагачений революційним доглядом у домашніх умовах, є інтенсивним лікуванням, яке, з одного боку, бореться з симптомами з плином часу, а з іншого, гарантує оптимальну реакцію на індивідуальні потреби шкіри. Інноваційні формули технологічно передових хімічних пілінгів гарантують відлущування найвищої якості та ефективності. Досконалий догляд за якістю та складом косметики робить їх найкращим засобом у руках кваліфікованих фахівців. Це найкращий вибір професійної косметики для салонів краси, клінік та спа-центрів.
Професійні церемонії майбутнього
Пропозиція професійної косметики адресована спа-центрам та салонам краси, які шукають комплексних рішень у сфері догляду та обслуговування. Основою нашої філософії є підвищення стандартів та задоволення очікувань найвибагливіших клієнтів. Підбірка природних рослинних речовин з передовими біохімічними знаннями та мультикультурними традиціями у створенні досконалої турботи робить Purlés попередником інноваційних бачень на косметичному ринку. Бренд був створений в результаті турботи про те, щоб процедури були урочистими, що є майбутнім професійних салонів та санаторіїв.
Дистриб'ютори по всьому світу
Бренд Purlés представлений в таких країнах: Австралія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Іспанія, Нідерланди, Гонконг, Йорданія, Корея, Ліван, Литва, Латвія, Польща, Південна Африка, Румунія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Туреччина, Україна, Великобританія, В’єтнам, Італія, Об’єднані Арабські Емірати.